Середа, серпня 10, 2022

Нотаріус c. Петропавлівська Борщагівка

офіційний сайт нотаріуса Степанчук Наталії
Бучанського районного нотаріального округу

Жителі Петропавлівської Борщагівки, Києва та Київської області  в разі необхідності можуть скористатися послугами нотаріуса Степанчук Наталії. Якщо вам потрібно викликати нотаріуса на місце, то Степанчук Наталія працює по Києво-Святошинському району і готова вам допомогти. Зручний час роботи з 10 до 18, працюємо в суботу до 14 год.

Ми надаємо повний комплекс нотаріальних послуг для клієнтів в  Києво-Святошинському районі і в с. Петропавлівська Борщагівка. Відвідавши один раз наш офіс ви станете постійним нашим клієнтом! 

Виклик нотаріуса по Києво-Святошинському району:
*В окремих випадках,коли фізична особа не може з‘явитися до нотаріуса для вчинення нотаріальної дії,а також ,коли того вимагають особливості посвідчуваного правочину, такі нотаріальні дії можуть бути вчиненні поза робочим місцем приватного нотаріуса, але в межах нотаріального округу.

Сайт нотаріуса Степанчук Наталії

Освіта
Вища Юридична. Закінчила Національну юридичну академію ім.. Ярослава Мудрого в 1998 році.
Досвід
З вересня 2000 року до серпня 2001 року в.о завідуючої Лозівської державної нотаріальної контори Харківської області- державний нотаріус.
З серпня 2001 року до жовтня 2020 року –приватний нотаріус Лозівського міського нотаріального округу, Харківської області.
З грудня 2021 року –приватний нотаріус Києво-Святошинського районного нотаріального округу, Київської області.
Досвід нотаріальної практики 20 років.


Нагороди В 2013 році нагороджена Нотаріальною Палатою України нагрудним знаком «За високі досягнення у професійній та громадській діяльності»

Пріоритети Конфіденційність, оперативність, індивідуальний підхід, якість послуг. Уся сфера нотаріальної діяльності від оформлення спадщини до реєстраційних послуг. Постійне підвищення професійного рівня.

Нотариус Петропавловская Борщаговка

Нотариус Петропавловская Борщаговка Степанчук Н.А.

Довіреності

Всі види довіреностей в Петропавлівській Борщагівці

Заяви

(всі види заяв) в тому числі: Згода подружжя на купівлю (продаж) нерухомого , рухомого майна; Згода батьків (одного з батьків) на виїзд дитини за кордон.

Договори

щодо відчуження (купівля-продаж, міна, дарування, довічне утримання та інші) нерухомого майна (житлові будинки, квартири, земельні ділянки та інше); щодо відчуження рухомого майна.

Спадщина

Оформлення спадщини : посвідчення заповітів; оформлення спадщини

Засвідчення

вірності копії з оригіналу документу; справжності підпису на Статуті, рішеннях власника, протоколах.

Реєстраційні дії

Реєстраційні дії в різних реєстрах України.

Новини / Новости